Torebki upcykling ze skóry naturalnej

Unikatowe torebki uszyte w duchu zero waste, czyli upcykling skóry naturalnej.

Czy wiesz, że wybierając dodatki wykonane upcyklingowo masz realny wpływ na środowisko? A ponadto Twój styl nabiera unikatowego i niepowtarzalnego charakteru, ponieważ nie ma dwóch takich samych torebek. Czym jest upcykling? Dlaczego szyjemy torebki w duchu zero waste?

Torebka zero waste ze skóry naturalnej

Ta torebka została uszyta z nieużywanej, skórzanej kurtki. Ubranie przeleżałoby zapomniane na dnie szafy, a może nawet już dawno wylądowałoby na śmietniku, gdyż stało się niemodne… A jednak dzięki upcyklingowi kurtka zyskała nowe życie, stając się oryginalną torebką i może być używana jeszcze przez wiele, wiele lat.

Czym właściwie są torebki upcykling?

Upcykling jest to forma przetwarzania wtórnego odpadów, z którego powstają produkty o wiele bardziej wartościowe. Upcycling w modzie to kreatywny proces wykorzystania istniejących surowców. Nowe rzeczy powstają z innych, które z jakichś powodów nie były już używane. Iza Pilarz, twórczyni brandu IZAcne Piękno, pozyskuje z rynku wtórnego skórę naturalną i wykorzystuje ją do tworzenia wyjątkowych torebek zero waste. Dajemy nowe życie starym ubraniom wyszukanym w second handach. Wierzymy w to, że szyjąc z materiałów, które już są na świecie, dokładamy swoją cegiełkę do ochrony środowiska naturalnego.

Z czego szyjemy nasze torebki zero waste?

Torebki upcykling marki IZAcne Piękno tworzone są z najwyższej jakości skóry naturalnej. Przeszywamy niemodne już kurtki i płaszcze z second handów, a także oryginalną odzież bawarską. Tworzymy unikatowe projekty, a każda torebka jest niepowtarzalna. Ubrania zmieniamy w torebki zero waste… nabierają one zupełnie nowego charakteru i znów mogą być używane z wielką radością!

Koniecznie zobacz wszystkie torebki upcykling i wybierz coś dla siebie:

Torebki zero waste zaprojektowane i uszyte w Polsce.

Chwalimy się tym na każdym kroku, bo to dla nas bardzo ważne: damskie torebki projektujemy i szyjemy w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.