o marce

Naturalność, jakość i pojedyncze wzory to trzy kluczowe hasła, wokół których marka IZAcne Piękno rozwija skrzydła i konsekwentnie uzupełnia ofertę. Za pomysłem i realizacją brandu stoi Iza Pilarz, która postanowiła przekuć swoja pasję w projekt sprzedażowy. Jej koszule i sukienki odszyte z naturalnych tkanin, w oryginalnych krojach maluje zaprzyjaźniona artystka. W efekcie powstają pojedyncze sztuki ubrań, a każda z nich jest niepowtarzalna, wykonana z absolutną dbałością o detal.

 

Dlaczego MY?

IZAcne Piękno to odpowiedź na świadome, zrównoważone zakupy.

Świadome zakupy

Połączenie praktyczności ze sztuką i rękodziełem. To realizacja szalonych pomysłów właścicielki Izy Pilarz, która z naturalnych tkanin tworzy uniwersalne fasony koszul i sukienek, a zaproszona do współpracy przyjaciółka przelewa na nie artystyczne wizje.

Dress code

W propozycjach marki dosłowny dress code został odesłany do lamusa, a w jego miejsce pojawiło się wiele pomysłów na to, jak tradycyjną białą koszulę unowocześnić i nadać jej indywidualny klimat. Znajdziecie tu inspiracje naturą, zabawę światem kreskówek, a także etniczne motywy w połączeniu z delikatną paletą kolorów oraz naturalne tkaniny wykorzystane w luźnych fasonach.

koncept

To idealny koncept dla wszystkich szukających unikatowych ubrań, które można założyć na różne okoliczności i - w zależności od stylizacji - nadać im casualowy, sportowy, elegancki czy zmysłowy charakter. IZAcne Piękno realizuje także indywidualne zamówienia – zapytania o personalizację projektów oraz zamówienia można składać mailowo, telefonicznie lub poprzez social media.

Zobacz co mówią

Klienci o nas

Bezpłatna Dostawa

Dla zamówień powyżej 400 zł

14 Dni Na Zwrot

Klient ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny

Showroom

Umów się na spotkanie w naszym showroomie w okolicy Bielska-Białej Zadzwoń 883 158 839